Świadectwa Energetyczne | Certyfikaty Energetyczne

Troska o środowisko naturalne i potrzeba ograniczenia zużycia energii w sektorze budowlanym znalazły odzwierciedlenie w zapisach dyrektywy 91/2002 Parlamentu Europejskiego i Rady Europy z dnia 16 grudnia 2002 r. Dyrektywa wprowadziła konieczność sporządzania świadectw energetycznych budynków oraz wdrożenia systemów kontroli kotłów i instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Działania te mają na celu podniesienie poziomu świadomości społeczeństwa europejskiego w zakresie wpływu nadmiernego zużycia energii na stan środowiska naturalnego oraz możliwości wykorzystania alternatywnych źródeł energii, a w konsekwencji zmniejszenie zużycia energii.

GLOBCERT powstało w 2009 roku w Rzeszowie w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na profesjonalne usługi w zakresie certyfikacji energetycznej dla budynków mieszkalnych, komercyjnych oraz budynków użyteczności publicznej.

Jesteśmy zespołem młodych i kreatywnych ludzi, co w połączeniu z szerokim wachlarzem wiedzy naszych ekspertów daje gwarancję rzetelnego wywiązania się z powierzonych nam zadań.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom w swojej działalności kierujemy się wartościami, które dla klientów są najważniejsze JAKOŚĆ, CZAS oraz CENA. Sprawna organizacja, wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz odpowiednie zaplecze sprzętowe gwarantuje, że powierzone zadania wykonujemy fachowo i terminowo.

Chcesz wiedzieć ile kosztują Świadectwa Energetyczne dla różnych rodzajów budynków – sprawdź Cennik !